Atsiliepimai

Puikus požiūris į klientą, nuo idėjos iki grindų pristatymo į namus. Rekomenduoju

Andrius, Kaunas

Didžiausios rekomendacijos ieškantiems kokybės ir super gero aptarnavimo, komunikacija ir požiūris į klientą 100 balų!

Laura, Kaunas

Grindys pasakiškos, vis dar negalime atsigrožėti vaizdu, o šiaip patenkinti esame praktiškumu, priežiūra, tylumu :)

Erika, Kaunas

Rekomenduoju Albero Parket. Vaida Perednytė puikiai pataria. Atrodo renka savam. Net pavyzdžių skydus vežėmės namo. Žiūrėjom kaip prie mūsų apšvietimo atrodo spalvos. Po to vežėmės durų spalvos pavyzdžius, kad pritaikyt prie perkamų grindų. Galiausiai, susirgo meistrai, negalėjom pirktų grindų pasiimti, vėl gelbėjo. Sandėliavo ir atvežė tik tada kai jau gallėjom priimt. Šaunuolė Vaida. Sėkmės jums ir ačiū.

Jūratė, Kaunas

Sveiki,

Siunciu jums viniliniu grindu (viva flors 8140 eiche) nuotraukas tiek dienos sviesoje tiek dirbtiniam apsvietime. Turetumet atskirti kurios yra kurios.

Taipogi didelis aciu jums nuo manes ir mano zmonos uz puiku aptarnavima, ismanyma ir patarimus ! Geru jums ateityje darbu ir sekmes jums paciai !

Andrius, Kaunas

Sveiki,
Norime pasidalinti nuotraukomis Jūsų prekiaujama produkcija gindų parketlentėmis. Prieš metus ar daugiau įsigyjome iš Jūsų parketą ir likome juo labai patenkinti. Tuo metu kada rinkome parketą iš galimų vairiantų buvo sunku, nes gyvų nuotraukų neturėjote.
Dalinamės nuotraukomis, tikimės kad klientams lengviau bus apsispręsti pasirenkant. Išsirinkite sau tinkamiausias nuotraukas, kurias galėsite pozicionuoti.

P.S.
Atsiųsime jums kelis klientus kurie šio parketo norėtų įsigyti nes liko juo sužavėti.

 

Viktoras, Kaunas

Sveiki dar kartelį,

tikrai labai gražiai atrodo mano grindys. Didelis Jums Ačiū, visi sako, atrodo kaip tikro medžio, dėkojame ir sėkmės darbuose. Albina

Albina Kaunas
Laba diena Vaida,
 
Pagaliau radau laisvesne minute Jums parasyti. Po ilgu paiesku, diskusiju, gincu...visgi pasirinkome kita grindu tiekeja.
Taciau norejau Jums padekotu uz profesionaluma, kantrybe ir labai malonu bendravima!  Su tokiu siltu aptarnavimu senokai teko susidurti :)
 
Aciu ir sekmes Jums darbuose!
 
Pagarbiai,
Neringa
Neringa, Kaunas
Sveiki,
 
Ačiū labai - vienas malonumas bendrauti su tokiais profesionalais, kaip Jūs.
Vitalijus, Vilnius

 Laminato spalva prie bendro vaizdo tinka taip pat idealiai. Ačiū už sklandų aptarnavimą. Iki sekančių kartų!

Vygantas, Kaunas

Laba diena, Vaida,

Sumontavo Jūsų rekomenduoti meistrai grindis. Esame patenkinti kokybe, greičiu ir švara. Tikrai galėsime drąsiai rekomenduoti tiek Jūsų parduotuvę medžiagoms, tiek meistrus paslaugoms.

Andrius, Kaunas

Prieš keletą mėnesių pirkome Albero parket vokiškas grindis. Esame be galo patenkinti ir kokybe, ir aptarnavimu. Pirkome iš jų grindis ir mūsų kavinei Kaune prieš keletą metų ir iki šiol negalim atsidžiaugt begale komplimentų iš mūsų klientų. Super ir kokybė, ir dizainas! Ačiū labai už puikias grindis! Tikrai rekomenduojame 👍

Žydrė, Kaunas
Laukiame Jūsų užklausos
Padėsime išsirinkti svajonių grindis!