Hardwax – Aliejus Natūralus efektas (3041)

Produkto kodas: 3041
Gamintojas: Osmo

Jau išbandytas ir patikimas Hardwax-aliejus be nuolatinio šlapio efekto!

3041 (natūralus); Polyx oil Effect 3041 Natural.

Talpa: 2,5 L, padengia apie 75 m2

140,00 

Talpa

2,5 L

Skaidri, satino medienos apdaila, kuri unikaliai sujungia natūralių aliejų ir vaškų privalumus viename produkte. Osmo Hardwax-Aliejus Natūralus efektas yra atsparus purvui, vandeniui ir dilimui o kartu ir išlyginą paviršių. Lyginant su įprastinėmis apdailomis, augalų komponentų naudojimas sukuria tolygią spalvą ir darnesnę išvaizdą. Paprastas padengimas – be grunto ar tarpinių šlifavimų – tai taupo laiką ir pinigus. Tinka medienai; mikroporų paviršius leidžia medienai kvėpuoti, mažina patinimą ir susitraukimą. Atsparus vynui, kolai, kavai, arbatai, vasių sultims, pienui ir vandeniui pagal DIN 68861-1A – jokių vandens dėmių. Išdžiuvęs paviršius yra saugus žmonėms, gyvūnams ir augalams ir tinka vaikų žaislams pagal EN 71.3 (Europos norma) taip pat atsparus seilėms ir prakaitui pagal DIN 53160 (Vokietijos pramonės normas).

REKOMENDUOJAMA PASKIRTIS

Osmo Hardwax-Aliejus Natūralus efektas idealiai tinka apsaugai kuri yra beveik nematoma ir skirta labiau šviesios spalvos interjero medienai, grindims bei baldams.

SUDĖTIS

Visi Osmo produktai gaminami aliejų ir vaškų pagrindu (saulėgražų aliejaus, karnaubo vaško, rimbinių karpažolių vaško, linų sėklų sojų ir daigų aliejaus), parafino, titano dioksido balto pigmento, džioviklių (džiovinimo agentų) ir vandeniui atsparių priedų. Bakvapio vaitspirito (be benzeno). Šis produktas atitinka ES teisės aktus (2014/42/EC) pagal LOJ kiekis maks. 500g/l (Cat. A/i (2010)). Detali ingridientų deklaracija galima atskira užklausa.

SAUGOJIMAS

Osmo tinkamas naudoti iki 5 metų ir ilgiau, jeigu indas yra sausas ir sandariai uždarytas. Jei produktas sutirštės nuo šalčio, laikyti 24 – 36 valandas kambario temperatūroje prieš produkto naudojimą.

PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS

Medienos paviršius turi būti švarus, sausas ir neužšalęs (drėgmės kiekis maks. 18%). Osmo Hardwax-Aliejus Natūralus efektas yra paruoštas naudoti, prašome produkto neskiesti. Prieš naudojimą gerai išmaišyti. Išvalykite senas mikroporų dėmės kruopščiai. Seni dažai ir lakai turi būti visiškai pašalinti. Kaip taisyklė, dėvėti respiratorių šlifavimo darbų metu. Nedidelius įtrūkimus, didesnius sujungimus ar skyles medienoje užpildykite (su Osmo Medienos užpildu). Šlifuokite medienos paviršių atsargiai. Pradėkite šiurkščiavilniu švitriniu popieriumi – galutinis grindų šlifavimas su P120 – 150, baldų P180 – 240. Prieš alyvuojant paviršių, pašalinti šlifavimo dulkes su šluota ar dulkių siurbliu. Užbaigtas paviršius yra įtakotas naturalios medienos charakteristikomis. Todėl, bandomasis padengimas yra visada rekomenduojamas, ypač ant nepažįstamų paviršių.

TAIKYMO METODAI

Pirma denkite neapdorotą, nušlifuotą medieną, apie 30ml/ m². Džiūvimo laikas – apie 24 val. (esant normalioms oro sąlygoms, 23 °C temp. ir 50 % santykinei drėgmei). Žema temperatūra ir (arba) didesnė drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką. Užtikrinkite gerą ventiliaciją. Po džiovinimo, greitai taikyti antrą sluoksnį, atsižvelgiant į norimą rezultatą: a) viršutinis sluoksnis su Hardwax-Aliejus Natūralus efektas 3041 suteiks šiek tiek baltos spalvos arba b) viršutinis sluoksnis su Hardwax-Aliejum tam kad paviršius atrodytų „kaip neapdorotas“. Renovuojant arba perdažant jau alyvuotus paviršius, paprastai pakanka vieno sluoknsio alyvos ant švaraus ir sauso paviršiaus. Antram sluoksniui naudokite skaidrią alyvą (pvz 3032)

ĮRANKIŲ VALYMAS

Patartina įrankius valyti su Osmo Šepečių Valikliu ir skiedikliu (be aromatinių junginių) arba su vaitspiritu.

DŽIŪVIMO LAIKAS

Džiūvimo laikas – apie 24 val. (esant normalioms oro sąlygoms, 23 °C temp. ir 50 % santykinei drėgmei). Žema temperatūra ir (arba) didesnė drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką. Užtikrinkite gerą ventiliaciją. Po 2 – 3 savaičių, paviršius pilnai yra sukietėjęs.

DENGIAMUMAS

1 litras padengia apytiksl. 30 m² su vienu sluoksniu. Produkto dengiamumas labai priklauso nuo pasirinktos medienos rūšies. Visa informacija susijusi su sklandžiai obliuotais paviršiais. Kitokie paviršiai gali sumažinti dengiamumą.

PASTABA

Aliejai susitiprina natūralų medienos toną (nuolatinis drėgmės efektas). Paviršiaus dengimo metu panaudojus produkto daugiau negu nurodyta ir neužtikrinus pakankamo vėdinimo džiūvimo laikas yra prailginamas. Tamsiems ir brangiems lapuočiams (pvz. Wenge, merbau, jatoba ir t.t.) mes patariame naudoti Vaškas medienai Finish Clear Extra Thin. Hardwax-Aliejus Natūralus efektas apsaugo mediena beveik nemtoma apsauga. Ant tamsių/rausvų medienos rušių Osmo Hardwax-Aliejus Natūralus efektas matomas kaip šiek tiek baltos kreidos paviršius. Bandomasis dengimas yra rekomenduojamas. Dėl kamštinių paviršių, dėl didelio jų sugeriamumo įsitikinkite, kad medienos apdaila yra dengiama ypač plonais sluoksniais. Kamštinės dangos džiūvimo laikas yra ilgesnis (mažiausiai 24 valandos) į tai būtiną atsižvelgti. Medienos paviršius padengtus Osmo Alyvomis yra lengva prižiūrėti. Pašalinti šiurkščiavilnių purvą su šluota ar dulkių siurbliu. Norėdami išvalyti, naudokite Osmo Wisch – Fix priemone kartu su šluota ir valykite paviršius su drėgnu (ne šlapiu!) skuduru. Norėdami atnaujinti ir išvalyti paviršius intensyviau patariame naudoti Osmo Skystą Vaškinį Valiklį. Jeigu pageidaujamas didesnis blizgumo lygis po kruopštaus džiovinimo padengti Osmo Skystu Vaškiniu Valikliu plonu sluoksniu ir poliruoti kol išdžius.

DĖMESIO

Saugoti vaikams neprieinamoje vietoje. Vengti sąlyčio su akimis, oda ar drabužiais. Sudėtyje yra 2-butanono oksimas. Gali sukelti alerginę reakciją. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, turėkite produkto pakuotę ar jo etiketę. Naudoti tik lauke arba gerai vėdinamoje patalpoje. Įspėjimas: išplaukite bet kokius panaudotus audinius kurie buvo impregnuoti su šiuo produktu iškarto po naudojimo arba laikykite hermetiškame inde (savaiminio užsidegimo pavojus). Išdžiuvęs produktas yra klasifikuojamas kaip B2 (normalaus degumo) pagal DIN 4102 aktus. Saugos duomenų lapą galima gauti paprašius.

ATLIEKŲ TVARKYMAS

Išmeskite likusį produkta ir pakuotę, atsižvelgiant į vietos oficialias rekomendacijas (atliekų kodas 08 01 11). Tik visiškai ištuštintos skardinės gali būti perdirbamos.