KIILTO FLOOR PLUS 15l

Produkto kodas: FLOOR PLUS
Gamintojas: Kiilto (Suomija)

„Kiilto Floor Plus“ idealiai tinka klijuojant LVT lenteles

89,00 

Talpa

15l

Universalūs grindų klijai skirti beveik visoms grindų dangoms. Dėl gero sukibimo ir galutinio tvirtumo „Kiilto Floor Plus“ idealiai tinka klijuojant LVT lenteles. Be 2-etilheksanolio, be APEO mišinių, ftalatų ir plastikiklių.
Specialios funkcijos

*tvirtas sukibimas;
*lengvai paskleidžiami;
*tinka ir vinilinių sienų dangų tvirtinimui.

Naudojimas
Vandens pagrindo grindų ir sienų klijai vinilinėms grindų dangoms ir plytelėms, linoleumui, guminėms ir tekstilinėms grindų dangoms, virš 0,6 mm storio vinilinėms sienų dangoms, skirti naudoti ant porėtų ir neporėtų paviršių drėgnose ir sausose patalpose. Dėl aukšto galutinio tvirtumo ir gero sukibimo „Kiilto Floor Plus“ idealiai tinka LVT plytelėms. Gali būti naudojami su grindų šildymo sistema.

Padengimas
4–6 m²/l

Tankis/santykinis svoris
1,1 kg/l

Sandėliavimas
Neatidarytose talpyklose, esant temperatūrai virš +1 °C, 12 mėn. Po ilgo saugojimo prieš naudojant išmaišyti.

Padengimas
4–6 m²/l

Darbo laikas
drėgnasis sukibimas: 0–20 min.
uždelstas drėgnasis sukibimas: 20–60 min.
fiksuojantis klijavimas: 60–120 min. (23 °C, 50 % RH)

Pakuotės dydis
15 l

Atsparumas šalčiui
užšąla

Rišiklio rūšis
Akrilato kopolimeras

Grindų pagrindo drėgnumas
betonas: maks. 85 % RH
medis: 8–12 %

Naudojimo temperatūra
+18–25 °C

Naudojimo instrukcijos
Pagrindas turi būti sausas, tvirtas, lygus, be dulkių ir riebalų. Rekomenduojame išlyginti betoninį paviršių „Kiilto“ mažo šarmingumo išlyginamuoju mišiniu, kuris dėl ekstensyvaus šarminio drėgnumo sumažina dangos ar klijų pažeidimo riziką. Taip pat reikia išlyginti plokščių jungtis. Jei danga montuojama ant statybinių plokščių, laikykitės gamintojo nurodymų.

Jei reikia, prieš naudojimą klijus sumaišykite, ir padenkite dantyta mentele arba voleliu. Ant porėto pagrindo klijuokite drėgnu klijavimo metodu: iš karto prispauskite dangą prie paviršiaus ir tvirtai ją pritrinkite. Jei danga sukietėjusi ar turi būti palenkta, prieš prispausdami dangą ant paviršiaus leiskite klijams suveikti su oru 10–30 minučių. Jei montuojate nepralaidžią dangą ant visiškai neįgeriančio paviršiaus, prieš prispausdami dangą leiskite klijams prisisotinti oru daugiau nei 60 min. Arba kitu atveju, pritrinkite dangą ant šviežių klijų, po to pakelkite ją ir leiskite klijams suveikti su oru 20–30 min. Po to atsargiai pritrinkite dangą ant paviršiaus. Vandeniu nuvalykite šviežias klijų dėmes. Išdžiūvusios dėmės nuvalomos stipriu šarminiu valikliu arba ksilenu. Laikykitės grindų dangos gamintojo instrukcijų.

Aplinka ir saugumas
Vengti šviežio gaminio tiesioginio sąlyčio su oda, naudoti apsaugines pirštines. Žr. medžiagos saugos duomenų lapą. Informacijos apie produkto ir pakuotės utilizavimą rasite adresu www.kiilto.lt.